Loading...

درباره ما

/درباره ما
درباره ما2020-04-22T16:35:43+00:00

کمی درباره ما

اسمارتیز یک تیم چند تخصصه با نگاهی یکپارچه سعی بر بهره ور سازی کسب و کارها دارد.

بنگاههای بزرگ با پرداخت هزین ههای کلان و استفاده از مشاوران خبره در زمینه های مختلف توانسته اند خود را به روز نگه داشته و در لای ههای مختلف سازمان پیشرفتهای خوبی ایجاد نمایند ولی شرکت های متوسط و کوچک یا آشنا به استفاده از مشاور نیستند یا توان پرداخت هزینه های سرسام آور را نداشته و از ضعف مشاورههای ضعیف و غیر اصولی متحمل ضررهای مادی و معنوی فراوانی شده اند. اسمارتیز سعی بر آن دارد تا بتواند در راستای بهرهور سازی سازمانها گامی اثرگذار بر داشته و موجب چالاکی آنها گردد. یک کسب و کار مانند یک سیستم یکپارچه است که تمام اجزای آن باید درست کار خود را انجام ۳۶۰ داده تا بتوانند به هدف خود دست یابند .برای رسیدن به این مهم اسمارتیز نگاه یکپارچه و درجه به فعالیتهای کسب و کار دارد و با این نگاه سیستماتیک اجزا را تحلیل و بابت ارائه راهکارها تصمیم گیری می نماید.

گروه ما را ببینید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جوئی بلاگس
مدیر فنی

جان دوئی
موسس شرکت

جان دوئی
مدیر بخش طراحی

کارهای دیگر ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیگر کارهای ما

آماده صحبت کردن هستید؟

اگر ایده ای در ذهن دارید ما را در کنار خود ببینید.

تماس با ما